Антигравій ANTIGRAVEL U 100 Kartex

В процесі переміщення транспортний засіб долає ями з водою, брудом, щебінку і кам’яні дороги, які рідко відрізняються гарною якістю. Покриття з антигравію застосовується для збереження цілісності та попередження окислення металевого дна автомобіля, колісних арок, порогів, спойлерів, бічних частин машини.

Додатково забезпечує звукоізоляцію в салоні від зовнішнього простору. Не висихає повністю, частково зберігає еластичність та в’язкість. Має значні адгезивні здібності, які допомагають не відвалюватися покриттю, нанесеному товстим шаром. Є основою для розміщення лакофарбового складу.

Один літр каучукової маси розрахований на 5-7м² поверхні. Процес набризку здійснюється пістолетом для розпорошування під тиском. Використовуються 2 шари з нанесенням через годину. Для остаточного досягнення потрібної фази твердіння знадобиться доба.

Продукт дозволяє коригувати ступінь шагреневої текстури «баранчика»: чим більше концентрація твердих частинок, тим густішим виходить нанесення. У складі немає бітумних смол і асфальтних інгредієнтів. Суміш починає підсихати при температурі від +20˚. Інгібітори корозії протягом 2-3 років забезпечують захист оброблених площин автомобілю.

Кольори: чорний, сірий, білий.

Тара: 1,0 кг.

Тільки для професійного використання.