Круг полірувальний твердий білий POLISHING WHEEL Ø 150 Kartex

Білі круги виконують «чорнову» роботу. Ними користуються для стартової, грубої обробки, щоб прибрати максимальну кількість значних по глибині дефектів. Жорсткий поролон ретельно обробляє поверхню, відновлюючи цілісність і візуальну привабливість емалі.

Виріб фіксується на підкладці. Кругові рухи виконуються із середнім натиском і плавними рухами, без зміни прикладання зусиль. Забороняється полірування на одному місці тривалий час, адже це призводить до видалення тонкого шару емалі.

Не можна на поролон наносити пасту з надлишком. Пористість матеріалу сприяє утриманню продукту з такою силою, щоб формувався абразивний ефект. Коли пасти занадто багато, вона замість абразивно-зрізуючої дії виконує розтирання. В результаті кузов, фари, скло просто змащені пастою, а їхній стан залишається колишнім.

В процесі роботи поролон продувається, щоб частково звільнити забиті пори. По завершенні малярних робіт круг знімають з шліфмашинки, намочують в мильному розчині і добре промивають під водою. Якщо потрібно швидко висушити поролон, диск надівається на болгарку і прокручується на холостих обертах.

Ми не радимо застосовувати аматорські склади від невідомих виробників. Не знаючи точної концентрації зернового компоненту, ви можете легко зіпсувати попередню роботу по фарбуванню.

Тільки для професійного використання.