Аерозольний епоксидний грунт P981 EPOXY PRIMER сірий BODY

Аерозольний епоксидний грунт P981 EPOXY PRIMER сірий BODY, STOGRUP, СТОГРУП

Епоксидний грунт HB Body 981 має високу стійкість до механічних пошкоджень. Підходить для нанесення «мокрим по мокрому». Застосовується як антикорозійний захист для чорних металів, нержавіючої сталі, алюмінію, будь-яких гальванічних і оцинкованих поверхонь. Здатний «запечатати» метал, який почав покриватися корозією, або уповільнити її процес. Не виявляє контуру по периметру розшліфованих ділянок.

При використанні акселератора BODY PRO A715 TURBO AX час життєздатності суміші значно зменшується, тому матеріал повинен застосовуватися негайно.

Затверджувач HB Body 725. Розріджувачі HB Body 740 і HB Body 741.

Придатні для нанесення поверхні:
заводське лакофарбове покриття, кислотні ґрунти – ламінати поліефірні, поліефірні шпаклівки, скловолокнисті і пластикові поверхні, крім РЕ і PTFE, грунти і 1К-наповнювачі.

Особливі вказівки:
При повітрянній сушці мінімальна температура +15 °С. Не застосовувати методом «мокрим по мокрому». Для контролю шліфування використовуйте проявне покриття BODY 511 FLAT GUIDE. У разі прояву дефектів на поверхні, вони можуть бути усунені за допомогою 2К і 1К шпаклівок. Використовувати тільки на відшліфованих поверхнях.

Увага: Не передозуйте затверджувач.

Правила застосування:
Перемішати компоненти до однорідної консистенції, дотримуючись пропорції змішування. Нанести пістолетом шари з товщиною не більше 40-60 мкм, з проміжною витримкою. Мінімальна температура нанесення +15 °С.