Скломат GLASSFIBER MAT Kartex

Емульсійний скломат стає міцним, армуючим матеріалом, здатним частково замінити зварювальні роботи при кузовному ремонті. Поліефірна смола надійно скріплює хаотично розташовані тонкі волокна. Вона стане в нагоді при наскрізній корозії, потребі у створенні матриць ділянок об’ємних конструкцій замість пошкоджених.

В ході роботи використовують тандем полімерної смоли і скломата, який здатний стати бюджетним рішенням при ремонті бамперів, колодок, спойлерів. Затверділа композиція добре витримує навантаження, силу повітряних потоків на великих швидкостях і контактування з хімічними речовинами. Щоб збільшити міцність, використовують наповнювачі і пластифікатори.

На зачищену і оброблену антикором ремонтну дільницю прикладають скломат і вирізують кілька латок, кожна з яких більша за попередню приблизно на 15-20 мм. Злегка поглиблений отвір промащують смолою і накладають першу латку. Її слід притиснути і досягти того, щоб щільно приєдналася до металу. Потрібно почекати кілька хвилин для активації взаємодії матеріалів.

Так роблять 3-4 рази, кожен новий шматок приєднується на клей. Потім ремонтне місце вкривається шпаклівкою з скловолокном. Затверділа поверхня шліфується, поверх розподіляється універсальна шпаклівка. Після її шліфування починається процес підготовки до фарбування.

Щільність і розмір:
150 г/м² 0,5 м²,
300 г/м² 0,5 м²,
450 г/м² 0,5 м².

Тільки для професійного використання.