Поліефірна смола REPAIR RESIN Kartex

Поліефірна смола являє собою в’язку рідину, яку з’єднуються з затверджувачем. Маса проходить кілька стадій зміни фізичного стану: желіювання ─ гумова субстанція ─ полімерний камінь. Після остаточного твердіння поверхня стає зручною для фарбування.

Використовується цей матеріал для кузовного відновлення цілісності деталей. Він стає гарним, формотворчим фактором, завдяки якому можна відмовитися від придбання нової деталі, складного зварювання, скориставшись процесом полімеризації смоли і скломатеріалу. З його допомогою ремонтують бампери, обважування, спойлери. Поліефірна смола є важливим компонентом при виробництві автомобільних ґрунтівок і шпаклівок.

Поліефірні смоли слабко проводять тепло, не бояться води, сонця, нагріву в результаті теплопередачі в автомобілі, сонячного випромінювання. Вважаються діелектричним матеріалом, добре кріпляться до металу, скловолокна, пластику. Потрібно пам’ятати, що при твердінні продукти з наявністю поліефірної смоли дають усадку (до 10%). Продукт має неприємний, інтенсивний запах, тому працювати з ним потрібно в масці. Дешевий за вартістю матеріал твердне в кілька разів швидше епоксидного аналогу.

Тара: 1,0 кг.

Тільки для професійного використання.