Двостороння стрічка на акриловій основі чорна Kartex

Скотч замість клею ─ вдале рішення від компанії KARTEX. Така стрічка повинна бути у кожного господаря, бо вона підходить для автомобільного, будівельного, побутового призначення. Якщо вам потрібно щось десь приєднати, скріпити між собою два предмета, використовуйте двосторонній скотч на акриловій основі. Коробкова версія зробить зберігання продукції більш зручною.

Килимки, молдинги, «мухобойка» на капот, спойлери-плавники, спідниця-обвіс під дверима, захисний пластик навколо колеса в районі арки ─ все це можна приєднати без створення кріпильних з’єднань, користуючись двосторонньою стрічкою KARTEX. Вона використовується в рекламній діяльності, меблевої промисловості, у виставкових та інтер’єрних композиціях, підходить для установки вивісок і транспортних знаків. У домашніх умовах скотч утримає жалюзі на вікнах.

Стрічка міцна, з двох сторін має шар акрилової речовини, яке добре і надовго утримує в стаціонарному положенні обидва приєднані предмета.

Скотч двосторонній на основі акрилу формує гарну адгезію до чистих, знежирених площин. Щоб підсилити набір міцності, потрібно приклеїти предмети і добре притиснути на декілька секунд в місці контакту. Покращені показники роботи клею досягаються при температурі навколишнього середовища і самих предметів +20˚…+ 40˚С. Якщо вона опускається нижче за + 10˚С, заявлену міцність приєднання виробник не гарантує.

Стрічка упакована в коробку. В упаковці 5м скотча товщиною 1,1 мм і шириною 6мм, 9мм, 12мм і 19мм.

Товщина: 1,1 мм.

Ширина і метраж:
6 мм х 5 м,
9 мм х 5 м,
12 мм х 5 м,
19 мм х 5 м.

Тільки для професійного використання.