Грунт для пластику PLASTIC PRIMER Kartex

Використання ґрунту допомагає створити умови для якісного нанесення фарби і гарного її утримання у подальшому. Матування абразивом виконується із застосуванням наждаку зернистістю до Р1000, потім робиться покриття праймером.

Спочатку оброблювану ділянку або деталь протираються засобом для знежирення. Антистатик усуне ефект швидкого налипання пилу і дрібних суспензій, які знаходяться у повітрі. Ґрунтування виконується пошарово, до 4-х разів, з проміжним висиханням по 15 хвилин.

Аерозольна 1-компонентна суміш вважається менш ефективною, ніж професійна 2-хкомпонентная. Наповнювальна функція придатна для нівелювання мікрорельєфу деталі, а фінішна передбачена для підготовки під фарбування.

Акрилові, епоксидні ґрунтові продукти потребують затверджуючого компоненту, алкідні аналоги застосовують у вигляді готової для розпилення речовини. Використання пластифікаторів сприяє більш зручному нанесенню складу.

Чи можна обійтися без ґрунтівки на пластиці? Так, але після декількох мийок машини ви побачите відколи фарби на капоті і багажнику. Це пояснюється слабкою адгезією фінішного продукту до полімерної основи. Чи варто економити, якщо після цього потрібно наново перефарбовувати кузовну частину? Тільки правильний підхід з нанесенням ґрунтівки забезпечить  бажаний результат.

Тара: 0,5 л, 1,0 л.

Тільки для професійного використання.