Аерозольний грунт P360 2K HS FILLING PRIMER сірий BODY

Аерозольний грунт P360 2K HS FILLING PRIMER сірий BODY, STOGRUP, СТОГРУП

Високоякісний акриловий грунт для часткової і повної обробки автомобіля. Має ідеальну адгезію до невідшліфованих заводських панелей O.E.M., а також до всіх видів металу і пластика: PE-PP-ABS-TSOP і інші (пластики шліфувати абразивом Р180-Р220).

Змішується в співвідношенні 2:1 з затверджувачем BODY 729.

Затверджувач HB Body 725 (шліфована версія). Затверджувач HB Body 729 (мокрий по мокрому). Розріджувач HB Body 740 і HB Body 741 (50-60%).

Придатні для нанесення поверхні:
сталь (невеликі ділянки), заводська ремонтна панель (O.E.M./E-COAT), заводське лакофарбове покриття, кислотні ґрунти, ламінати поліефірні, поліефірні шпаклівки, скловолокнисті і пластикові поверхні, крім РЕ і PTFE, ґрунти і 1К – наповнювачі.

Особливі вказівки:
При повітрянній сушці мінімальна температура +13 °С. Для контролю шліфування використовуйте проявні покриття BODY 511 FLAT GUIDE. У разі прояву дефектів на поверхні, вони можуть бути усунені за допомогою 2К і 1К шпаклівок. При нанесенні на пластики і деталі схильні до сколів, додавати 5% BODY 803 FLEX AGENT (еластіфікатор). У версії «мокрий по мокрому» не використовувати затверджувач BODY DUR 726, не наносити шар більше 40-60 мкм, не наносити поверх великих зашпакльованих площ і термопластичних матеріалів.

Попередження:
при використанні акселератора HB BODY PRO A715 TURBO AX, значно зменшується час життєздатності суміші. Тому матеріал повинен застосовуватися негайно.

Увага: Не передозуйте затверджувач.

Правила застосування:
Перемішати компоненти до однорідної консистенції, дотримуючись пропорції змішування. Нанести пістолетом шари з товщиною не більше 60-75 мкм з проміжною витримкою. Життєздатність суміші 75 хв. при +23 °С. Мінімальна температура нанесення +15 °С.