Управління якістю

Скачати документи

СТОГРУП сертифікат ДСТУ ISO

Компанія «СТОГРУП» дотримується політики в сфері якості та акредитована відповідно до стандартів якості ДСТУ ISO 9001:2015.

«СТОГРУП» – амбітна і смілива компанія, яка активно впроваджує сучасні технології, найкращі стандарти обслуговування клієнтів, нові методи роботи з партнерами. Ми впевнено тримаємо позицію технологічного лідера.


Наші основні принципи:

Клієнт завжди правий, він джерело нашого добробуту, його проблеми – наша турбота, його завдання – наші рішення, його бажання – наше виконання.


Міжнародна організація по стандартизації (ISO) – ISO 9001:2015

ISO є найбільшою в світі організацією зі стандартизації, яка дозволяє компаніям розробляти і пропонувати продукти та послуги, які відповідають необхідним стандартам по всьому світу. Це дає гарантію клієнтам, що вони отримають якість, безпеку і надійність.

Наші принципи управління якістю починаються з політики і процедур, аж до найму, навчання і розвитку наших співробітників.

Відмінне обслуговування клієнтів

Ми досягли високого стандарту якості обслуговування клієнтів. У нас є широкий спектр політик і процедур, які включають обслуговування клієнтів, кодекс поведінки для співробітників, рівність і унікальність, здоров’я і безпеку, управління ризиками та безвідмовністю бізнес-процесів.

Якість, яка підзвітна і послідовна

Наша надійність і якість послуг підтверджується наведеними вище акредитаціями.

Наш високий і стабільний рівень продуктивності забезпечують:

 • Центр моніторингу та реагування, підтримуваний командою супервайзерів, є ключовим, для моніторингу продуктивності, якості та обслуговування клієнтів;

 • Заплановані звіти, забезпечують безперебійну роботу – вони доставляються всьому ключовому управлінському персоналу, включаючи керівників служб;

 • Щомісячна, квартальна і річна звітність, для внутрішнього управління ефективністю, є обов’язковою для всіх наших співробітників;

 • Інструмент для підвищення продуктивності Центру моніторингу та реагування забезпечує всебічний аналіз продуктивності, ресурсів і робочої сили для нашої команди;

 • Заплановане і очікуване поліпшення обслуговування клієнтів є головним завданням для команди наших менеджерів.

Ми пишаємося нашою прихильністю обслуговуванню клієнтів

Про це свідчить наш статут клієнта, в якому викладено, як ми надаємо виняткове обслуговування клієнтів:

 • Ми будемо доброзичливі, корисні і дбайливі;

 • Ми допоможемо людям бути в безпеці, здоровими і незалежними;

 • Ми будемо професійні, ввічливі і будемо працювати в команді, щоб забезпечити відмінне обслуговування клієнтів;

 • Ми будемо своєчасно відповідати на питання і робити те, що ми обіцяємо;

 • Ми будемо прислухатися до відгуків і працювати з клієнтами, щоб постійно ставати краще;

 • Ми будемо адаптувати наші послуги, щоб підтримати клієнтів і партнерів;

 • Ми будемо використовувати сучасні технології для забезпечення безпеки наших продуктів і послуг;

 • Ми завжди відповімо на питання клієнта і відреагуємо на пропозиції.

Ми проводимо регулярні опитування наших клієнтів і партнерів, щоб відстежувати ефективність нашої роботи і вчитися на основі отриманих відгуків. З таким прагненням до чудового обслуговування клієнтів ми вважаємо, що наші послуги вносять реальні зміни в якість обслуговування. Використовуючи новітні допоміжні технології, ми досягаємо найкращих результатів.