Спектрофотометр ChromaVision Pro Mini

CHROMAVISION PRO MINI

КОЛІРОПІДБІР НОВОГО РІВНЯ

Мініатюрний спектрофотометр ChromaVision Pro Mini виводить процес підбору кольорів на абсолютно новий рівень.

Він швидше, зручніше і точніше, ніж будь-коли. Завдяки новому спектрофотометру все більше і більше підприємств кузовного ремонту переходять у нову еру підбору кольору.

ChromaVision Pro Mini, Cromax, STOGRUP, СТОГРУП

ШВИДШЕ

Інноваційний спектрофотометр ChromaVision Pro Mini не тільки вимірює колір, а й ефектну частинку. Таким чином, ви відразу отримуєте повноцінні дані про колір лакофарбового покриття. Завдяки опції підключення через Wi-Fi спектрофотометр моментально передає дані вимірювання в програму пошуку кольору, чи то на комп’ютер, ноутбук, планшет чи навіть смартфон.

Зручніше

Цей високотехнологічний прилад набагато компактніший, ніж спектрофотометри попереднього покоління, що робить його дуже зручним у використанні. Повнокольоровий екран з високою розподільною здатністю забезпечує чіткість зображення меню. Завдяки тому, що екран сенсорний, можна використовувати спектрофотометр, не знімаючи рукавичок. Світлодіодна підсвітка та звукові сигнали супроводжують кожну дію, таким чином ви завжди чітко контролюєте процес вимірювання.

ТОЧНІШЕ, НІЖ БУДЬ-КОЛИ

ChromaVision Pro Mini забезпечить набагато більш точні результати підбору кольору, вибираючи з 200 000 формул, що є в базі даних, ніж при використанні традиційного методу підбору кольору за допомогою фандеків, що мають всього 5-10 тис. колірних викрасів. Ви також можете доповнювати формульну базу даних власними формулами, які ви найчастіше використовуєте.

Формульна база даних зберігається у хмарі та регулярно оновлюється автоматично, як тільки в лабораторіях по всьому світу розробляються нові формули. Таким чином, колорист завжди має доступ до останніх формул.

ВИМІР КОЛЬОРУ ТА ЕФЕКТНОЇ ЧАСТИНИ

ChromaVision Pro Mini – єдиний прилад, який вимірює не тільки колір, але й ефектну частинку, надаючи таким чином повноцінні дані про лакофарбове покриття автомобіля.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО CHROMAWEB ЧЕРЕЗ WI-FI

Спектрофотометр можна використовувати у будь-якій точці кузовної станції, що сприяє оптимізації робочого процесу. Можливість підключення ChromaVision Pro Mini через Wi-Fi означає, що дані зі спектрофотометра можна миттєво передати у програму пошуку кольору ChromaWeb.

ЗАРЯДНА СТАНЦІЯ

Інноваційна зарядна станція забезпечує постійний заряд приладу. Це унеможливлює використання кабелю – для зарядки прилад необхідно просто повернути на станцію.

КОМПАКТНИЙ І ЗРУЧНИЙ

Компактний розмір і легка вага дозволяють працювати з приладом лише однією рукою – настільки він легкий та зручний у використанні.

СТИЛУС У КОМПЛЕКТІ

У комплекті з приладом постачається стілус, якщо вам зручніше працювати зі стілусом.

ЗАХИСНИЙ КРИШКА

Магнітна пилозахисна кришка захищає  вимірювальний порт від попадання пилу.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ?

01. ОЦІНКА

Оцініть пошкодження та необхідний ремонт.

02. ВИЗНАЧЕННЯ

Визначте виробника та код кольору. Перевірте, чи не використовуються у кольорі спеціальні пігменти, які можуть підвищити витрати на ремонт.

03. ОЧИЩЕННЯ

Виберіть плоску ділянку якомога ближче до пошкодження та підготуйте до вимірювання, ретельно очистивши його. Знежиріть очищену поверхню, потім зробіть механічне полірування і ретельно протріть. Ще раз знежирте відполіровану поверхню.

04. ВИМІР

Перевірте температуру автомобіля та спектрофотометра ChromaVision Pro Mini (температура повинна бути в діапазоні 15°C–30°C). Відкалібруйте прилад, використовуючи білу та блакитну пластини за необхідності, якщо прилад запитує калібрування, та здійсніть вимірювання.

За бажанням:

При збереженні вимірювання в приладі ви можете вказати виробника/код кольору. Ця інформація відобразиться потім у програмі ChromaWeb під час імпортування вимірювання.

05. ПОШУК

Програма ChromaWeb містить велику формульну базу даних і запропонує вам найбільш відповідну формулу. Виберіть вимірювання, введіть дані про виробника та код кольору, виберіть найбільш підходящу формулу із запропонованих програмою.

06. НАНЕСЕННЯ

Прорахуйте необхідну для ремонту кількість матеріалу, скориставшись функцією “Готова фарба”. Приготуйте фарбу за формулою та нанесіть на деталь.