Епоксидний грунт EPOXY PRIMER 2K 5:1 Kartex

Епоксидна ґрунтівка наноситься на металеві поверхні і здатна замінити антикорозійну обробку. Відмінна адгезія не викликає труднощів у роботі, а покриваність сприяє щільному формуванню шарів. Висохлий продукт на дні автомобіля забезпечує якісну протиударну дію при потраплянні щебеню на нижню частину авто.

Кінцевий продукт формується змішуванням основного матеріалу з затверджувачем і розчинником. Найчастіше наноситься з пневмопістолету, однак може передбачати використання малярного валика. Застигає довго, протягом півдоби. Забезпечує рівне покриття тонкого або середнього шару на поверхні з кольорового і чорного металу, оцинкованих площин, пофарбованих або оброблених шпаклівкою підстав, склопластика.

Після змішування компонентів слід оперативно, протягом 10 хвилин використовувати продукт. Це пояснюється термореактивністю суміші, яка в ході хімічних реакцій нагрівається і починає швидко тверднути. Висохлий на поверхні авто продукт формує міцний захист, що не припускає пошкоджень, Він нейтральний до вологи і хімічних реактивів доріг в зимовий період часу.

Завершальним малярським покриттям служать акрилові і поліуретанові емалі, чисті алкідні і змішані матеріали (з акрилом, з меламіном).

Тара: 1,0 кг + 0,2 кг. Затверджувач в комплекті.

Тільки для професійного використання.