Грунт PRIMER 2К 4:1 Kartex

Акрилова 2-х компонентна ґрунтівка класу HS (High Solid), компонована з затверджувачем  у співвідношенні 4: 1, застосовується у ролі наповнюючого і вирівнюючого засобу.

Якщо ви відновлюєте забарвлену поверхню або міняєте деталь, яку купили в транспортувальному чорному ґрунті, обидва ці покриття потрібно видалити до металу, потім прошпаклювати запчастину, обробити акриловим ґрунтом і пофарбувати.

Пропонований автопродукт максимально якісно ізолює ремонтну дільниця. Сухий залишок представлений концентрованим наповнювачем: крім крейди, в складі є каолін і мікротальк. Ці речовини зменшують розмір усадки матеріалу. При висиханні формується герметична плівка, яка не пропускає до «голого» металу воду, насичене вологою повітря і солі руйнівної дії.

Ґрунтівка 2К 4:1 змішується із затверджуючим компонентом у зазначеній виробником пропорції. Знижує кількість використовуваного лакофарбового продукту (емалі) і створює необхідні умови для рівномірного, глибокого прилипання фінішного складу. Швидко і повноцінно покриває шпаклювальний шар. Висушування здійснюється в природних умовах, при збільшенні термічного показника (УФ-лампа, фарбувальна камера з температурою + 60˚С).

Тара: 0,8 л + 0,2 кг, 2х0,8 л + 0,4 кг. Затверджувач в комплекті.

Тільки для професійного використання.