Грунт 960 WASH PRIMER 1:1 кислотний 2К BODY

Грунт Body 960 1:1 кислотний 2К, BODY, STOGRUP, СТОГРУП

Кислотний ґрунт Body 960 Wash Primer 2К застосовується для нанесення на залізо, алюміній, хромові, нержавіючі та оцинковані поверхні.

Наноситься в один шар товщиною 10 мкм. Висихає приблизно через 10 хвилин. Не вимагає шліфування і підлягає фарбуванню будь-якими двокомпонентними матеріалами (крім матеріалів на поліефірній основі, що не затверджуються).

Попередження:
При використанні акселератора HB BODY PRO A715 TURBO AX час придатності для застосування суміші значно зменшується, тому матеріал повинен застосовуватися негайно. Затверджувач HB Body 725 (шліфована версія). Затверджувач HB Body 729 (мокрий по мокрому). Розріджувач HB Body 740 і HB Body 741 (50-60%).

Придатні для нанесення поверхні:
сталь, алюміній, оцинкована сталь, нержавіюча сталь, хромована сталь.

Особливі вказівки:
При повітряній сушці мінімальна температура +15 °С. Не застосовувати методом «мокрим по мокрому». Не можна наносити на кислотний ґрунт матеріали на поліестерній (поліефірній) основі. Якщо після нанесення пройшло більше 60 хвилин, ґрунт необхідно обробити для поліпшення адгезії.

Правила застосування:
Перемішати компоненти до однорідної консистенції, дотримуючись пропорцій змішування. Нанести пензлем або пістолетом в залежності від пропорції розведення. Мінімальна температура нанесення +15 °С. Токсичний. Дотримуватися запобіжних заходів.