Грунт 634 4:1 HS FILLING PRIMER BODY

Грунт PROLINE 634 4:1, сірий, 0,8 л, BODY, STOGRUP, СТОГРУП

Високоякісний поронаповнюючий ґрунт на основі акрилової смоли. Використовується з затверджувачем HB BODY PROLINE 625. Забезпечує надійну ізоляцію нижніх шарів. Має адгезію до всіх видів металу і пластика (PE-PP-ABSTSOP і ін.).

Припустимо нанесення шарів будь-якої товщини зі шліфуванням або методом «мокрий по мокрому». Має чудове розтікання.

Готовий до шліфування через 1 годину при температурі +23 °С.

При нанесенні на пластик рекомендується додавати еластифікатор BODY 803 FLEX AGENT в кількості 5% від загального обсягу ґрунту.

Особливі вказівки:
При повітряній сушці – мінімальна температура +13 °С. При застосуванні методом «мокрим по мокрому» не наносити на великі зашпакльовані площі. При нанесенні на пластикові бампери рекомендується сухе шліфування абразивами P180 або P220 (не використовувати Scotch brite!) Для контролю шліфування використовуйте проявні покриття BODY 511 FLAT GUIDE. В разі прояву дефектів на поверхні, вони можуть бути усунені за допомогою 2К і 1К шпаклівок.

Правила застосування:
Перемішати компоненти до однорідної консистенції, дотримуючись пропорції змішування. Нанести пістолетом шари з товщиною не більше 60-75 мкм, з проміжною витримкою. Придатність суміші до використання 60 хв при +23 °С. Мінімальна температура нанесення +13 °С.