Антикорозійний грунт PRIMER 992 1К Kartex

Щоб запобігти окисленню металу, стане в нагоді антикорозійна ґрунтівка. Однокомпонентний матеріал готовий до використання, не потребує додаткового змішуванні і активації. Якщо планується нанесення через пульверизатор, знадобиться додати розчинник.

Створений на основі алкідної смоли, ґрунт швидко висихає, попутно заповнюючи дрібні дефекти. Не викликає труднощів при шліфуванні. Наноситься на поліефірні сухі шпаклювальні матеріали, створює перепони між ними і базовими емалями.

Сталь шліфується без додавання води шкіркою Р80-120, для алюмінію обирають спеціальне волокно скотч-брайт. Якщо базою є шпаклівка, то потрібний наждак Р120-240, а для старої фарби підбирається шліфування зернистістю Р240-280.

Ґрунт антикорозійної дії зручний тим, що передбачає різні способи нанесення. Для автомобіля більше підходить фарбопульт, однак при використанні інших, більш дрібних поверхонь, можна застосувати пензлик або валик. Покриття після висихання не чутливе до низьких температур. 1 л ґрунтівки вистачає на 5-7м² поверхні.

Півгодинна сушка шарів здійснюється при температурі + 20 … + 23˚С. Загальні витрати часу на використання антикорозійної ґрунтовки і її пошарового висихання становлять 2 години.

Тара: 0,9 кг.

Тільки для професійного використання.