Антигравій ANTIGRAVEL U 200 Kartex

Ґравітекс U200 використовується для обробки дна і прилеглих частин (арок, порогів, бамперів, поздовжніх частин машини) від ударів каменів з-під коліс і впливу вологих, хімічно активних середовищ на нижню частину автомобіля.

Склад наноситься через сопло механічного розпилювача діаметром 4 мм. Перед використанням антикорозійного захисту потрібно підготувати вкриваючі елементи, усунувши маленькі іржаві пошкодження. Робиться  це за допомогою болгарки з надітим колом або піскоструминного апарату. Після механічного очищення поверхні промивають, витирають і знежирюють.

Частини автомобіля, не задіяні в роботі, закриваються малярським скетчем. На вихлопну трубу і мотор склад не наносять. Зварні шви і стикувальні ділянки просочують шовним герметиком.

Якщо на упаковці з антигравійним продуктом розміщено напис Overpaintable, це підтверджує можливість фарбування захищеної від іржі поверхні.

Антигравійне покриття може наноситися на чистий метал, хоча правильніше буде, якщо основа обробляється кислотним ґрунтом, потім наповнюючим аналогом, а далі вже «баранчиком».

U200 підходить для сталі, алюмінію, зачищеного лакофарбового матеріалу, пластмаси, шпаклівки.

Кольори: чорний, сірий, білий.

Тара: 1,0 кг.

Тільки для професійного використання.